.

Вы здесь

Надбавка за выслугу лет и отпуск педагогам

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.07.2010 р. № 634/13/84-10

Щодо встановлення надбавки за вислугу років та надання відпустки педагогічним працівникам

  Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув запит щодо встановлення надбавки педагогічним працівникам медичного університету і повідомляє.

  Згідно з Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 963, посади завідувача навчально-методичного кабінету та методиста віднесені до педагогічних працівників.

  Оплата праці педагогічних працівників проводиться у відповідності з наказами Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти" (із змінами) та від 26.09.2005 р. № 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" (із змінами).

  Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. № 78 "Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" педагогічним працівникам виплачується надбавка за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу залежно від стажу педагогічної роботи та матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

  Що стосується тривалості щорічної відпустки, то згідно з частиною шостою статті 6 Закону України "Про відпустки" керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

  Порядок надання таких відпусток визначений постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 346. Розділом IV "Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади" додатка до цього Порядку методисту та завідувачу навчально-методичного (навчального) кабінету, відділу, лабораторії встановлено тривалість щорічної основної відпустки 42 календарних дні.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко

 

Создание сайта: SSC Group