.

Вы здесь

Надбавки за высокие достижения в труде и выполнение особо важной работы

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.01.2008 р. № 38/13/84-08

Щодо встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи

  Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув Ваш лист щодо встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи згідно пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 та в межах компетенції повідомляє.

  Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами) керівникам відповідних органів в межах установленого фонду оплати праці надано право установлювати працівникам надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років.

  Надбавки за високі досягнення у праці встановлюються залежно від конкретних завдань, що стоять перед відповідним органом, у разі сумлінного та якісного виконання працівником протягом певного періоду своїх посадових обов'язків, професіоналізму, компетентності, ініціативності та відсутності порушень виконавської і трудової дисципліни за наказом керівника.

  Надбавка за виконання особливо важливої роботи встановлюється на чітко визначений термін, тобто на період виконання цієї роботи, з метою стимулювання прискорення її виконання та підвищення якості виконуваної роботи.

  Надбавка скасовується або зменшується у разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни. Скасування надбавок провадиться за наказом відповідного керівника з обов'язковим зазначенням конкретних обставин, які потягли скасування.

  Працівникам може бути встановлена одна з надбавок у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця, дипломатичний ранг, за класний чин, кваліфікаційний клас та спеціальне звання — за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко

 

Создание сайта: SSC Group