.

Вы здесь

О предоставлении материальной помощи госслужащему и работнику бюджетной сферы

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.09.2013 р. № 963/13/84-13

Щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державному службовцю та працівнику бюджетної сфери

  Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державному службовцю та працівнику бюджетної сфери і в межах компетенції повідомляє.

  1. Чинними умовами оплати праці державних службовців, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), передбачено, що працівникам протягом року можуть надаватися дві допомоги: допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Розмір кожної з них не повинен перевищувати середньомісячної заробітної плати працівника.

  У випадку переведення, на нашу думку, державному службовцю після отримання відповідно до норм вищевказаної постанови та Закону України «Про державну службу» допомога для вирішення соціально-побутових питань вдруге в поточному році не виплачується.

  2. Чинним законодавством не передбачено повернення коштів, виплачених як матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» працівникові, який звільнився, не відпрацювавши повний рік.

 

Заступник директора Департаменту -

начальник відділу                                                                           А. Литвин

Создание сайта: SSC Group