.

Вы здесь

О предоставлении материальной помощи на оздоровление работникам поселкового совета

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.03.2016 р. № 272/13/84-16

Щодо надання матеріальної допомоги для оздоровлення робітникам селищної ради

  Департаментом заробітної плати та умов праці розглянуто лист щодо виплати матеріальної допомоги для оздоровлення і повідомляє.

  Умови оплати праці робітників селищної ради визначаються згідно з наказом Міністерства праці України від 02.10.96 р. № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів».

  Відповідно до підпункту «з» пункту 2 зазначеного наказу передбачено надання працівникам матеріальної допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника.

  Право надавати робітникам селищної ради матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати працівника надано керівникам зазначених органів у межах установленого фонду оплати праці.

  Донарахування допомоги у наступному фінансовому році чинним законодавством не передбачено.

  Органи державної влади фінансуються за рахунок бюджетних коштів в межах, визначених Бюджетним кодексом України та Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

  Виплата двох і більше допомог впродовж одного календарного року не передбачена.

  Водночас зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз’яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

 

Директор Департаменту                                                                О. Товстенко

Создание сайта: SSC Group