.

Вы здесь

О расчете отпускных, если работник принят на работу с первого рабочего, а не календарного дня месяца

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.10.2014 р. № 493/18/99-14

Про розрахунок відпускних, якщо працівника прийнято на роботу з першого робочого, а не календарного дня місяця

(Витяг)

   <…>

  Щодо Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 р. № 100

  Пунктом 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 р. № 100, визначено, що обчислення середньої заробітної плати для оплати часу відпусток провадиться виходячи з виплат за останні 12 місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки.

  Для обчислення середньої заробітної плати працівникові, який пропрацював на підприємстві, в установі, організації менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка або виплачується компенсації за невикористані відпустки.

  При цьому слід враховувати, що якщо перший день роботи працівника був першим робочим днем для всіх, зазначений місяць буде враховуватись при обчисленні середньої заробітної плати для працівника, який пропрацював на підприємстві менше року.

  <…>

 

      Заступник директора
      Департаменту соціального страхування
      та партнерства — начальник відділу                                                   О. ПИЛИПЧУК

Создание сайта: SSC Group