.

Вы здесь

О возмещении расходов на перевозку багажа и оплату служебных телефонных разговоров

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.06.2011 р. N 31-07230-16-29/14742

Щодо відшкодування витрат на перевезення багажу та оплату службових телефонних розмов


  Міністерство фінансів розглянуло лист <...> щодо відшкодування відрядженому працівнику витрат на перевезення багажу та на оплату службових телефонних розмов і повідомляє.

  Виходячи з норм постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" фактичні витрати на перевезення багажу понад вагу, вартість перевезення якого входить до вартості квитка того виду транспорту, яким користується працівник, відшкодовуються з дозволу керівника згідно з підтвердними документами.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. N 98 державним службовцям, а також іншим особам, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок коштів бюджетів, за наявності підтвердних документів відшкодовуються витрати на оплату службових телефонних розмов.

  При цьому відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів від 13.03.98 р. N 59 (у редакції наказу Міністерства фінансів від 17.03.2011 р. N 362), відшкодування витрат на службові телефонні розмови проводиться в розмірах за погодженням з керівником.


           Заступник Міністра                                                      С. Рибак

Создание сайта: SSC Group