.

Вы здесь

О выплате денежного вознаграждения госслужащим за добросовестный труд и образцовое выполнение трудовых обязанностей

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.09.2013 р. № 961/13/8413

Про виплату грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю і зразкове виконання трудових обов’язків

  Департаментом заробітної плати та умов праці розглянуто лист щодо виплати грошової винагороди, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. № 212 «Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 р. № 1563) (далі — Порядок), і в межах компетенції повідомляється.

  Відповідно до пункту 2 Порядку грошова винагорода видається один раз на п’ять років за умови зразкового виконання посадових обов’язків та відсутності порушень трудової дисципліни з урахуванням щорічної оцінки виконання державним службовцем покладених на нього завдань та обов’язків. Винагорода видається, якщо за результатами проведення щорічної оцінки рівень виконання державним службовцем обов’язків та завдань оцінений як «добрий» і «високий».

  Рішення про видачу зазначеної грошової винагороди керівним працівникам і спеціалістам приймається керівником відповідного органу державної влади, а керівникам органів та їх заступникам — керівником органу вищого рівня.

  При цьому повинні враховуватися результати щорічних оцінок за п’ять років, а у разі їх відсутності — наявність адміністративних, дисциплінарних та інших порушень за зазначений період.

  Зважаючи на те, що державний службовець під час перебування у відпустці по догляду за дитиною не виконує своїх посадових обов’язків, зазначена вимога постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. № 212 (із змінами) не може бути дотримана.

  Слід зазначити також, що ця виплата не є обов’язковою.

 

Заступник директора Департаменту -

начальник відділу                                                                              Т. Сташків

Создание сайта: SSC Group