.

Вы здесь

О выплате надбавки за выслугу лет

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 21.01.2008 № 353/0/14-08/13 

Щодо виплати надбавки за вислугу років на державній службі

  Міністерство праці та соціальної політики України розглянуло листа щодо виплати надбавки за вислугу років на державній службі до посадового окладу без урахування доплати за ранг і повідомляє.

  Відповідно до статті 33 Закону України "Про державну службу" заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

  Відповідно до Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.96 р. № 658 "Про затвердження Положення про ранги державних службовців", надбавка за ранг провадиться з дня його присвоєння. Особам, які призначені на посади державних службовців, мають ранги, присвоєні за попереднім місцем роботи, надбавка за ранг провадиться відповідно до цього рангу.

  Надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям щомісячно у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг (якщо він присвоєний) і залежно від стажу державної служби.

  Отже, до офіційного присвоєння рангів державним службовцям надбавка за вислугу років виплачується у відсотках до посадового окладу.

 

Заступник Міністра

В. Онищук

 

Создание сайта: SSC Group