.

Вы здесь

Об оплате труда работников бюджетной сферы и государственных органов

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.03.2016 р. № 31-08040-03-21/6924

Про оплату праці працівників бюджетної сфери і державних органів

(Витяг)

  <…>

  З метою упорядкування структури заробітної плати працівників бюджетної сфери та забезпечення єдиного підходу до проведення індексації у разі підвищення грошових доходів громадян постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1013 визначено особливості індексації і заробітної плати у грудні 2015 року та передбачено спрямування видатків, передбачених на індексацію, на індексацію з 1 грудня 2015 року посадових окладів працівників бюджетної сфери і державних органів та на збільшення всіх складових заробітної плати (у тому числі і премій), з тим, щоб розмір такого підвищення у сумарному виразі для кожного працівника у грудні 2015 року перевищив суму індексації, яку йому повинні були виплатити у грудні 2015 року.

  Таким чином, керівники бюджетних установ за рахунок сум індексації мали вжити заходів щодо підвищення в першу чергу посадових окладів працівникам установ, підвищення в межах граничних розмірів надбавок та доплат, а у випадку, коли при реалізації вказаних заходів сума підвищення не перевищила суму індексації, — здійснити додаткове преміювання.

  Тобто керівники бюджетних установ мали забезпечити перерозподіл фонду оплати праці між складовими заробітної плати працівників.

  Індексація заробітної плати у грудні 2015 року не виплачувалася.

  Для проведення подальшої індексації заробітної плати обчислення індексу споживчих цін починається з січня 2016 року.

  Враховуючи, що у 2016 році видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери (без нарахувань) у порівнянні з 2015 роком збільшено, керівники бюджетних установ мають забезпечити працівникам установ рівень заробітної плати не нижчий, ніж у грудні 2015 року.

  <…>

Заступник Міністра                                                                                    Р. Качур

Создание сайта: SSC Group