.

Вы здесь

Об ответственности при уплате авансовых взносов по налогу на прибыль на старые счета

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.01.2013 р. № 2267/7/15-1317

Щодо відповідальності у разі сплати платниками авансових внесків з податку на прибуток на старі рахунки

  Наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2013 № 19 бюджетну класифікацію, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 "Про бюджетну класифікацію" (із змінами), доповнено позиціями, які призначені для сплати платниками щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

  У зв'язку із цим Державною казначейською службою України відкриті відповідні рахунки для сплати платниками податку щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

  Згідно з пунктом 126.1 статті 126 Податкового кодексу України у разі несплати платниками авансових внесків з податку на прибуток протягом визначених строків до платників податків застосовуються штрафні санкції.

  При цьому, до платників податку на прибуток, які сплатили авансові внески у січні 2013 року (до встановлення кодів для сплати авансових внесків з податку на прибуток), на інші коди бюджетної класифікації для сплати податку на прибуток штрафні санкції не застосовуються.

 Державним податковим службам в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, ЦО по роботі з ВПП терміново довести зазначений лист до відома платників податку та підпорядкованих органів ДПС з метою дотримання положень Кодексу, в тому числі щодо своєчасності сплати щомісячних авансових внесків з податку на прибуток.

Заступник Голови                                                   А. П. Ігнатов

Создание сайта: SSC Group