.

Вы здесь

Оплата труда в горных районах

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА 

від 11 серпня 1995 р. № 648

Київ

Про умови оплати праці осіб, які працюють в гірських районах

   На виконання Постанови Верховної Ради України від 15 лютого 1995 р. № 57 "Про порядок введення в дію Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

   1. Установити, що на підприємствах, в установах, організаціях та військових частинах, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, тарифні ставки і посадові оклади працівників, військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної кримінально-виконавчої служби, визначені генеральною, галузевими та регіональними угодами як мінімальні гарантії в оплаті праці, а також встановлені за рішенням Кабінету Міністрів України або за його дорученням, підвищуються на 25 відсотків.

   У разі коли підприємство, установа, організація розташовані за межами населеного пункту, якому надано статус гірського, але мають філії, представництва, відділення, інші відокремлені підрозділи і робочі місця в населених пунктах, що мають статус гірських, тарифні ставки та посадові оклади працівників, які постійно в них працюють, також підлягають підвищенню у розмірі, передбаченому абзацом першим цього пункту.

   Підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам бюджетних установ і організацій військовослужбовцям та особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної кримінально-виконавчої служби здійснити в межах асигнувань відповідних бюджетів.

   2. Ця постанова набуває чинності з 1 січня 1996 року.

 

Прем'єр-міністр України

Є. МАРЧУК

Перший заступник Міністра
Кабінету Міністрів України

 
М. СЕЛІВОН

 

Создание сайта: SSC Group