.

Вы здесь

Отчетность по единому социальному взносу

ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕДИНОМУ СОЦИАЛЬНОМУ ВЗНОСУ

Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 14.04.2015 р. № 435 (в редакції, що діє з 01.06.2016 р. і застосовується починаючи зі звітності за червень 2016 року)

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (додаток 4 — форма № Д4: титульний лист, таблиці 1–9)

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (додаток 5 — форма № Д5: титульний лист, таблиці 1–4)

Звіт про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів доходів і зборів (додаток 6 — форма № Д6: титульний лист, таблиці 1–3)

Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання (додаток 7 — форма № Д7)

Довідники (додатки 1 – 3)

Лист ДФСУ від 08.11.2016 р. № 35758/7/99-99-13-02-01-17 «Щодо наказу Мінфіну від 07.09.2016 р. № 813 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України»»

Лист Державної фіскальної служби України від 30.05.2016 р. № 18633/7/99-99-13-02-01-17 «Щодо звітного періоду, за який вперше за новою формою подається Звіт з єдиного внеску»

Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 14.04.2015 р. № 435 (в редакції, що діяла з 30.04.2015 р. по 31.05.2016 р. і застосовується для звітності починаючи за травень 2015 року і закінчуючи за травень 2016 року)

 

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (додаток 4: титульний лист, таблиці 1–5)

Таблиці 6–9 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (додаток 4)

 

Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 09.09.2013 р. № 454 (діяв до 30.04.2015 р.)

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (Додаток 4, Титульний лист)

   Таблиця 1 "Нарахування єдиного внеску". Таблиця 2 "Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб". Таблиця 3 "Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за осіб, які проходять строкову військову службу". Таблиця 4 "Нарахування єдиного внеску на загальнообов'язковедержавне соціальне страхування на суми грошового забезпечення та на суми допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами".

   Таблиця 5. Відомості про трудові відносини осіб

   Таблиця 6. Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам

   Таблиця 7. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства

   Таблиця 8. Відомості про осіб, які відповідно до закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб із числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, які фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, які здійснюють догляд  за інвалідом І групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію відповідно до законодавства, та нарахування сум єдиного внеску за батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства

   Таблиця 9. Відомості про осіб, які проходять строкову  військову службу

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5, таблиці 1 - 3)

   Таблиця 4. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб  відповідно до законодавства

Звіт про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів доходів і зборів  (Додаток 6)

Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання (Додаток 7)

Методика формування звітності (затверджена Пенсійним фондом України для звітності з єдиного внеску, що подавалася до пенсійних органів)

Создание сайта: SSC Group