.

Вы здесь

Ведение первичной учетной документации по статистике труда

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.03.2010 р. № 17/1-25/ж-61/10/59

Щодо ведення первинної облікової документації зі статистики праці

  Департамент статистики праці на запит повідомляє таке.

  Типові форми первинної облікової документації зі статистики праці, затверджені наказами від 5 грудня 2008 року № 489, а також наказом від 25 грудня 2009 року № 495/656, передбачають мінімальну кількість реквізитів та показників, рекомендованих для застосування.

  Вимоги нововведених типових форм полягають у обов'язковості ведення первинного обліку показників, зазначених у цих формах, респондентами. Респонденти в разі необхідності можуть вести облік і інших показників, наприклад тих, які були визначені раніше затвердженими наказами Мінстату. При цьому можуть бути використані як формати, в яких представлені затверджені форми, так і інші згідно з загальноприйнятими правилами ведення діловодства, враховуючи виробничу специфіку підприємства.

  Специфіка роботи, особливості обліку зайнятості та результатів праці працівників творчих професій можуть обумовлюватись формою трудового договору (угоди). Роз'яснення питань, що стосуються укладання трудових договорів, відносяться до повноважень Міністерства праці та соціальної політики.

 

Директор департаменту

І. Сеник

 

Создание сайта: SSC Group