Пожалуйста, введите пароль.

Пожалуйста, введите пароль подтверждения.

Пароли не совпадают.

Стаж службы в органах местного самоуправления

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.12.2010 р. № 10773/13-10

Щодо зарахування до стажу служби в органах місцевого самоврядування періоду роботи на посаді головного бухгалтера сільської ради

  Головним управлінням державної служби України в межах повноважень розглянуто Ваше звернення <…> щодо надання роз’яснення стосовно зарахування до стажу служби в органах місцевого самоврядування періоду роботи на посаді головного бухгалтера сільської ради.

  Оскільки Вами не надано копії трудової книжки особи, про роботу якої йдеться у зверненні (на посаді головного бухгалтера сільської ради), надаємо загальні роз’яснення.

  Згідно зі статтею 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.

  Відповідно до абзацу дев’ятого статті 14 вказаного Закону до сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування віднесені, зокрема, посади спеціалістів виконавчих органів сільських, селищних рад.

  Водночас розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 червня 2008 р. № 794-р посада головного бухгалтера сільської ради віднесена до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.

  Як вбачається із вказаної у листі інформації, особа працює на посаді головного бухгалтера сільської ради з 02.02.98 р. Присягу посадової особи місцевого самоврядування вона прийняла 02.01.2002 р.

  Водночас зазначаємо, що після прийняття Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» до штатного розпису виконавчих органів, зокрема сільських рад, вводили посади спеціалістів-бухгалтерів (головних бухгалтерів).

  Таким чином, до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується робота на посаді головного бухгалтера сільської ради з 02.01.2002 р., тобто з моменту прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування.

Заступник начальника Головдержслужби – А. Вишневський

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.