Пожалуйста, введите пароль.

Пожалуйста, введите пароль подтверждения.

Пароли не совпадают.

Registration confirmation will be e-mailed to you.

Кабмін встановив відповідальність для держслужбовців, які перебувають в робочий час поза межами робочого місця в Україні або за кордоном

14 квітня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану» від 12.04.2022 № 440 (далі — Постанова № 440), крім пункту 3 цієї Постанови, який набирає чинності з 25 квітня 2022 року.

Пунктом 1 Постанови № 440 встановлено, що у період воєнного стану для державних службовців та працівників державного органу, які перебувають на території України, за рішенням керівника державної служби в державному органі може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання їх посадових обов’язків.

Робота державних службовців та працівників державного органу за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку (п. 2 Постанови № 440).

Пунктом 3 Постанови № 440, який набирає чинності з 25 квітня 2022 року, визначено, що у разі перебування державного службовця або працівника державного органу в робочий час в Україні поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби, зазначеного в пункті 1 цієї Постанови, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.

У зв’язку з прийняттям Постанови № 440 скасовано наказ Національного агентства України з питань державної служби від 17.03.2022 № 20-22 «Про внесення змін до Типових правил внутрішнього трудового розпорядку», який містив норми, які відрізнялися від норм Постанови № 440.

Таким чинном, якщо державний службовець у період воєнного стану перебуває на території України, то за рішенням керівника державної служби в державному органі для нього може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання своїх посадових обов’язків. Якщо державний службовець з 25 квітня 2022 року не буде виходити на роботу, при цьому не перебуватиме у відрядженні в Україні або за кордоном, то до нього може бути застосоване дисциплінарне стягнення аж до звільнення з роботи за прогул, якщо, безумовно, місце роботи не перебуває на тимчасово окупованій території або в зоні бойових дій.

Наводимо текст Постанови № 440 повністю.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 2022 р. № 440

Деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану

Відповідно до статті 60-2 Кодексу законів про працю України, статті 12-1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та статті 17 Закону України «Про державну службу» Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що у період воєнного стану для державних службовців та працівників державного органу, які перебувають на території України, за рішенням керівника державної служби в державному органі може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності організаційних і технічних можливостей для виконання їх посадових обов’язків.
  2. Робота державних службовців та працівників державного органу за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.
  3. У разі перебування державного службовця або працівника державного органу в робочий час в Україні поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби, зазначеного в пункті 1 цієї постанови, або за кордоном, крім перебування у службовому відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.
  4. Скасувати наказ Національного агентства України з питань державної служби від 17 березня 2022 р. № 20-22 «Про внесення змін до Типових правил внутрішнього трудового розпорядку».
  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3, який набирає чинності з 25 квітня 2022 року.

Прем’єр-міністр України                                                                      Д. ШМИГАЛЬ

 


Вам также может быть интересно

Загальну мобілізацію продовжено ще на 90 днів до 23 серпня 2022 року
Воєнний стан в Україні продовжено ще на 90 днів до 23 серпня 2022 року
Мінекономіки роз’яснило, які гарантії має працівник, призваний на військову службу під час призупинення дії трудового договору
МОЗ дозволив лікарям відкривати листок непрацездатності дистанційно працівникам, які під час воєнного стану виїхали за кордон
Внесено зміни до Кодексу законів про працю України, направлені на його дерадянізацію
Встановлено відповідальність для працівників державних підприємств, які перебувають в робочий час поза межами робочого місця в Україні або за кордоном