Пожалуйста, введите пароль.

Пожалуйста, введите пароль подтверждения.

Пароли не совпадают.

Registration confirmation will be e-mailed to you.

Встановлено відповідальність для працівників державних підприємств, які перебувають в робочий час поза межами робочого місця в Україні або за кордоном

28 квітня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану» від 26.04.2022 № 481 (далі — Постанова № 481), крім пункту 3 цієї Постанови, який набрав чинності з 03 травня 2022 року.

Постановою № 481 встановлено особливості виконання трудових (посадових) обов’язків на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Нагадаємо, що згідно з частиною 2 статті 22 Господарського кодексу України до суб’єктів господарювання державного сектору економіки належать:

– суб’єкти, що діють на основі лише державної власності;

– суб’єкти, державна частка у статутному капіталі яких перевищує 50% чи становить величину, яка забезпечує державі право вирішального впливу на господарську діяльність цих суб’єктів.

Відповідно до пункту 1 Постанови № 481 на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки (далі — суб’єкт господарювання) за рішенням виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків.

Для членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання, які перебувають на території України, за рішенням суб’єкта управління об’єктами державної власності, загальних зборів акціонерів (учасників) господарських товариств, у статутному капіталі яких 50% акцій (часток) належать державі, а також наглядових рад суб’єктів господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи відповідного суб’єкта господарювання.

Згідно з пунктом 2 Постанови № 481 робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку. Для членів виконавчого органу та керівника суб’єкта господарювання, функції з управління яким або корпоративними правами держави якого здійснює Кабінет Міністрів України, таке відрядження погоджується Кабінетом Міністрів України, для інших членів виконавчих органів та керівників суб’єктів господарювання — суб’єктом управління об’єктами державної власності або іншими органами управління суб’єкта господарювання відповідно до їх установчих документів.

Пунктом 3 Постанови № 481 встановлено, що у разі перебування працівників суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.

У разі перебування членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення суб’єкта управління об’єктами державної власності, загальних зборів акціонерів (учасників) господарських товариств (наглядових рад суб’єктів господарювання), або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону чи припинено їх повноваження в установленому порядку.

Таким чином, якщо працівник, член виконавчого органу або керівник суб’єкта господарювання державного сектору економіки у період воєнного стану перебуває на території України, то за рішенням відповідного органу (особи) для нього може запроваджуватися дистанційна робота у разі наявності для працівника організаційних і технічних можливостей для виконання своїх посадових обов’язків, а для члена виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання — за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи відповідного суб’єкта господарювання.

Якщо працівник, член виконавчого органу або керівник суб’єкта господарювання державного сектору економіки з 03 травня 2022 року не буде виходити на роботу, при цьому не перебуватиме у відрядженні в Україні або за кордоном, то до нього може бути застосоване дисциплінарне стягнення (аж до звільнення з роботи за прогул — п. 4 ст. 40 КЗпП) або припинено його повноваження (п. 5 ст. 41 КЗпП), якщо, безумовно, місце роботи не перебуває на тимчасово окупованій території або в зоні бойових дій.

Як ми вже повідомляли, раніше уряд аналогічний порядок виходу на роботу в період воєнного стану встановив для державних службовців та працівників державних органів.

Наводимо текст Постанови № 481 повністю.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2022 р. № 481

 Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки (далі— суб’єкт господарювання) за рішенням виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків.

Для членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання, які перебувають на території України, за рішенням суб’єкта управління об’єктами державної власності, загальних зборів акціонерів (учасників) господарських товариств, у статутному капіталі яких 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також наглядових рад суб’єктів господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи відповідного суб’єкта господарювання.

2. Робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

Для членів виконавчого органу та керівника суб’єкта господарювання, функції з управління яким або корпоративними правами держави якого здійснює Кабінет Міністрів України, таке відрядження погоджується Кабінетом Міністрів України, для інших членів виконавчих органів та керівників суб’єктів господарювання — суб’єктом управління об’єктами державної власності або іншими органами управління суб’єкта господарювання відповідно до їх установчих документів.

3. У разі перебування працівників суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці першому пункту1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.

У разі перебування членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці другому пункту 1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону чи припинено їх повноваження в установленому порядку.

4. Керівникам суб’єктів управління об’єктами державної власності, наглядовим радам суб’єктів господарювання забезпечити виконання цієї постанови.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу першого пункту 3, який набирає чинності з3травня 2022 року.

Прем’єр-міністр України                                                               Д. ШМИГАЛЬ


Вам также может быть интересно

Загальну мобілізацію продовжено ще на 90 днів до 23 серпня 2022 року
Воєнний стан в Україні продовжено ще на 90 днів до 23 серпня 2022 року
Мінекономіки роз’яснило, які гарантії має працівник, призваний на військову службу під час призупинення дії трудового договору
МОЗ дозволив лікарям відкривати листок непрацездатності дистанційно працівникам, які під час воєнного стану виїхали за кордон
Внесено зміни до Кодексу законів про працю України, направлені на його дерадянізацію
Внесено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати